Endriko org „BIG MO“ 1. Nädal Rapid Citys

Me tegime selle ära. Me oleme omadega kõik South Dakotas. Esimesed neli päeva veetsime Nashvillis sales schoolis ja lihvisime oma teadmisi ja oskusi, et olla võimalikult hästi valmis suveks.

Esimene nädal, esimesed päevad ja esimesed koputused on selja taga. Endriko, Joosep, Marko, Jürgen ja Erkki koputavad Sioux Fallsis Vohu ja Saal aitavd peresid Brookyngsis.

DCIM\102GOPRO\G0074806.JPG

Kõik said esimesel nädalal juba midagi huvitavat kogeda 😀

Joosep kohtas strongman isa, kes viskas nalja ja kelle juures oli niisama tore olla.

Erkki tutvus peredega erinevatest rahvustest: Hispaania, Ukraina, Kongo, Sudaan ja isegi peresid, kellel olid Eesti juured.

Vohu kohtas paljusid toredaid peresid, kaasaarvatud mehiklasi, kes olid väga sõbralikud.

Markol oli äge kogemus piduritega, kus ta avastas mäest alla sõites, et ta pidurid ei tööta ja pidi võtma oma jalad appi, et ratas seisma saada.

Karlil oli imeline nädal, kus ta kohtas inimesi erinevatest rahvustest: Läti, Taani, Rootsi, Argentiina, Peruu jne. Samuti meeldis talle väga avastada imelist linna Dell Rapids, kus elab väga palju sõbralikke peresid. Tutvus kooli töötajate ja farmeritega. Siiani on South Dakota kohanud teda väga hästi.

Jagodal oli esimese päeva hommikul juba kumm tühi, nii et ta sai oma probleemi lahendmise oskusi kohe rakendada.

Kätlin istus kaks korda maha emadega, kelle lasteks olid ainult koerad. Eriti lõbus oli see, et ta sai teise päeva lõpus ühe toreda emaga autoga koju, kuna ratas kaotas juhitavuse.

Airis läks 13 kraadiga lühikeste pükstega tööle arvates, et päeva peale läheb soojemaks.

First week is done, first knocks are out of the way. Airis, Kätlin and Jagoda are knocking in Rapid City. ENdriko, Marko, Joosep, Erkki and Jürgen are having fun in Sioux Falls. Vohu and Saal are discovering Brookyngs. Everybody has had a lot of fun this week and day by day we are building our habits and getting better.

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

Connecting to %s